Magneesium fosfiid

Iseloomulike omaduste tõttu on magneesiumfosfiidil (Mg3P2) põhinevad segud fumigandid, mis sobivad hästi suitsu kiireks tekitamiseks isegi optimaalsest nõrgemates tingimustes. Mg3P2 tekib magneesiumi ja kollase fosfori liitumisel. Kokkupuutel ümbritseva õhu ja niiskusega tekib ja vabaneb väga tõhusa toimega fosfiingaas.

pellets

Graanulid

Graanulid sisaldavad 66% inertset magneesiumfosfiidi toimeainena ja 34% inertseid komponente, peamiselt muuhulgas ammooniumkarbamaati, mis võimaldab fosfiini kontrollitud degaseerimist.

Üks graanul kaalub 0,6 g ja vabastab 0,2 g fosfiingaasi.

round tablets

Ümmargused tabletid

Ümmargused tabletid sisaldavad 66% inertset magneesiumfosfiidi toimeainena ja 34% inertseid komponente, peamiselt muuhulgas ammooniumkarbamaati, mis võimaldab fosfiini kontrollitud degaseerimist.

Üks ümmargune tablett kaalub 3 g ja vabastab 1 g fosfiingaasi.

strips

Plaadid / Ribad

Plaadid ja ribad sisaldavad 56% magneesiumfosfiidi toimeainena ja inertseid komponente, mis võimaldavad fosfiini kontrollitud degaseerimist. Antud segu ei sisalda ammooniumkarbamaati.
Segu on paigutatud elastsesse plastmaterjali ja kaetud spetsiaalse paberiga, mis laseb läbi veeauru.

Üks plaat kaalub 117 g ja vabastab 33 g fosfiingaasi. Üks riba sisaldab 20 plaati ahelas/ribas, kaalub 2340 g ja vabastab 660 g fosfiingaasi.

imfo edukas ettevõtte 2019