Ettevõttest

IMFO iga-aastane kohtumine, 2016, Brüssel

Fumiteam OÜ asutati 2007. aastal hakates osutama teenust merekonteinerite, ladude ja viljasalvede fumigeerijana. Aastate jooksul on usaldatud meid kõikides valdkondades, mis puudutab fumigeerimist, alates ladustamisest lõpetades transpordiga. Tänaseks on meil lojaalsed ja pikaajalised kliendid, kes peavad lugu täpsusest, operatiivsusest ja kvaliteetsest tulemusest.

Meie teenuste põhivaldkondadeks on: sadamaladude (kakaouba, kohvi, teravili jne), viljalaevade, viljahoidlate, tootmishoonete, merekonteinerite, kaubavagunite, ümarpalgi, puitmaterjali, antiikmööbli, muinsuskaitse objektide jms gaasitamine ja udutamine. Lisaks teostame ennetavat monitooringut ja nõustame kliente võimalikke kahjurputukate probleemide ärahoidmiseks.

Ettevõtte juhtkond on pühendunud ja kohustunud osutamaks kvaliteetset ja nõuetekohast fumigeerimisteenust. Juhtkond pöörab kõrgendatud tähelepanu võimalikult kiirele reageerimisele ja professionaalsele teenuse osutamisele.

Oma meeskonna koolitamine töö- ja ohutusalaselt on meie üks prioriteetidest. Meie meeskonnas on spetsialistid, kelle töökogemus on pikaajaline. Välispartnerite ja teadlaste abiga saame pidevat infot valdkonnas toimuvatest uuendustest ja püüame seda rakendada ka meie tehnoloogias.

Nendel põhjustel hindavad meie teenust kliendid- oskame pidada konstruktiivset dialoogi, tagada tulemuse ja ohutuse.

Ettevõte pakub teenust Läti-, Leedu- ja Soome sadamates. Eestis aktsepteerib meie tegevust Põllumajandusamet.

OÜ Fumiteam kuulub Eestis ja Soomes rahvusvahelisse fumigatsiooni
organisatsiooni IMFO (Internationl Maritime Fumigation Organisation), on
Teravilja- ja toidutoorme kaubanduse assotsatsiooni GAFTA
liige ja kuulub GAFTA kindlustusskeemi sertifitseeritud fumigeerijate nimekirja (vaata SIIT). Ettevõttel on AA krediidireiting Tituleeritud usaldusväärseks ettevõtteks.

imfo edukas ettevõtte 2019